درباره آکادمی داوری

معرفی آکادمی داوری

آکادمی داوری با داشتن چندین سال سابقه درخشان و موفق در زمینه انجام خدمات حقوقی بی شک یکی از بهترین و برترین موسسات حقوقی و داوری مورد تایید قوه قضاییه است که با داشتن داوران مشاوران و کارشناسان زبده و کارآزموده آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز و به خصوص دانشجویان، وکلا و فارغ التحصیلان حقوق می باشد. شما عزیزان می توانید با تماس و مشاوره از طریق کارشناسان از خدمات ما بهرمند شوید.

چرا آکادمی داوری؟

با توجه به اینکه مشتری مداری و اعتبار یکی از ارکان اساسی فعالیت های آکادمی داوری محسوب می شود، همیشه تلاش بر این است که از متخصص ترین و کارآمد ترین نیروی انسانی برای ارائه خدمات نوین و مورد انتظار مشتریان استفاده شود. بر همین اساس نیروی انسانی همواره به عنوان اصلی ترین و مهم ترین سرمایه مورد توجه قرار گرفته و محیطی در سطح گسترده فراهم گشته که کارکنان بتوانند خلاقیت و نوآوری خود را خود را از میان جمعی موفق و رو به رشد و شکوفایی برسانند و ضمن خدمت رسانی به جامعه و کسب رضایت مشتریان، خود نیز به رشد و بالندگی مورد انتظار خویش دست یابند.

خدمات آکادمی داوری

از جمله خدماتی که در آکادمی داوری ارائه می گردد می توان به مواردی نظیر: داوری بین شرکت‌ها، داوری آنلاین، میانجی‌گری و … اشاره کرد که این خدمات بصورت تخصصی توسط کارشناسان مجرب و وکلای پایه یک این خدمات قابل اجرا می باشد. برای دسترسی راحت تر و اطلاع رسانی جامع، آکادمی داوری اقدام به راه اندازی وب سایتی در این زمینه نموده است، با مراجعه به وب سایت شما می توانید اطلاع جامعی در مورد مسائل حقوقی بدست آورید و همچنین می توانید بصورت آنلاین با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید.